اجاره بیلبورد در حاشیه جاده اهواز

اجاره بیلبورد در حاشیه جاده اهواز

اجاره بیلبورد در حاشیه جاده اهواز

هر وقت با خودروی شخصی برای مسافرت به استان های دیگر سفر می کنیم و وارد شهرها و کلانشهرهای مختلف می شویم، همیشه ورودی های آن شهرها برای هر میهمانی جالب و به یاد ماندی خواهد بود، برهمین اساس تبلیغاتی که در ابتدای هر شهر صورت می گیرد توجه مخاطب را به خود جلب خواهد نمود.
تبلیغات در جاده شهر اهواز نیز از این ویژگی مستثنی نیست از جمله مهمترین ورودی های به شهر اهواز شامل موارد ذیل می شود:

ورودی جاده اهواز- اندیمشک که یکی از شاهراه های استان خوزستان به سمت غرب و استان های شمالی کشور است و لازم به ذکر است که ورودی جاده های تهران و اصفهان و اراک از مسیر جاده اندیمشک می باشد و رفت و برگشت مهمانان نوروزی در ایام عید این جاده را از موقعیت مطلوبی برخوردار کرده است و بنابراین اجاره بیلبورد تبلیغاتی در جاده ورودی شهر اهواز- اندیمشک دارای اهمیت می باشد.

دیگر ورودی شهر اهواز، جاده اهواز- شوشتر است که نسبتا از اوضاع مناسب تری برخوردار است و شاید دلیل آن وجود شهرهای متعدد در مسیر دو شهر اهواز و ملاثانی است که از نظر زیرسازی در وضعیت بهتری قراردارد.

یکی دیگر از ورودی های شهر اهواز مسیر اهواز- ماهشهر می باشد و اجاره بیلبورد در حاشیه جاده اهواز و ماهشهر هم دارای مزیت است.
مسیر دیگر از ورودی های این شهر، جاده اهواز به آبادان می باشد که از منطقه اروند و جنوب کشور ورودی دارد.

تعرفه تبلیغات در حاشیه جاده اهواز

تعرفه تابلو تبلیغاتی در حاشیه اتوبان های بین شهری اهواز از ورودی های مختلف قیمت های متفاوتی دارد و طبق برگزاری مزایدات قیمت های تابلوهای مسیر ورودی اهواز تغییر می کند و در نتیجه نمی توان قیمت تعیین شده و پایه ای را برای تبلیغات در جاده اهواز اعلام نمود برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ مرجع اجاره تابلو تبلیغاتی ورودی شهر اهواز تماس حاصل نمایید.

نمونه ای از تابلوهای تبلیغاتی ورودی جاده اهواز