تابلوهای تبلیغاتی شهرک صنعتی توس مشهد

تابلوهای تبلیغاتی شهرک صنعتی توس مشهد

موقعیت شهرک صنعتی توس

شهرک صنعتی توس در سه راهی اتصال با همسایگان شرقی کشور قرار دارد که از این نظر می تواند یک نقطه اتصال دائمی صنعت با صادرات گستر ده با این کشور باشد
شهرک صنعتی توس در شمال غرب مشهد قرارداردوبا توجه به استعلام به عمل آمده از اداره راه و ترابری در فاصله ۳۲٫۵ کیلومتری از مرکز شهر مشهد (حرم مطهر) قراردارد که این مهم میتواند امتیازاتی را برای واحدهای صنعتی داشته باشد.
شهرک صنعتی توس در مسیر شاهراههای ارتباطی ( بزرگراه مشهد- قوچان و بزرگراه امام علی و بلوار وکیل آباد و جاده شاندیز) شهر مقدس مشهد قرار دارد که این امر موجب دسترسی سریع تر و بهتر صنعتگران و مراجعه کنندگان به شهرک صنعتی توس می شود.

گفتنی است شهرک صنعتی توس واقع در کیلومتر ۱۲ مشهد به قوچان ، با مسا حتی بالغ بر ۴۴۷ هکتار و ۸۰۲ واحد بهره برداری با سرمایه ۱۱۵۴۷ میلیارد ریال زمینه اشتغال برای ۲۸۹۴۰ نفر را فراهم کرده که در سال‌های ۷۹ و ۸۶ به عنوان شهرک صنعتی نمونه کشوری انتخاب شده است.

شهرک صنعتی توس در مسیر دسترسی به مکانهای توریستی مشهد ،ورزشگاه ثامن، نیروگاه توس و همچنین در مجاورت جاده اتصالی بین شهر شاندیز و مشهد قراردارد که می تواند فرصتهای زیادی را برای صنعتگران مستقر در این مکان را فراهم آورد. همچنین در مجاورت پارک علم و فن آوری صنایع غذایی و بیو تکنولوژی شمال شرق و پارک علم و فن آوری قراردارد.

تابلوهای تبلیغاتی شهرک صنعتی توس مشهد

شهرک صنعتی توس یکی از شهرک های مهم صنعتی در کشور ایران واقع در شمال غرب مشهد مقدس است که صدها واحد تولیدی در آن به فعالیت مشغول هستند هم اکنون صدها شرکت صنعتی فعال و درحال راه اندازی با فعالیتهای گسترده در زمینه های صنعتی ، قطعات خودرو ، لبنیات ، مواد غذایی ، برق و مصالح ساختمانی و …در این مکان وجود دارد.
تبلیغات در شهرک صنعتی توس مشهد روزانه در معرض دید ده ها هزار نفر از پرسنل شرکتهای شهرک صنعتی و صاحبان مشاغل و تجار بزرگ می باشند که این خود فرصت بسیار بزرگ برای تبلیغات محیطی تاثیر گذار خدمات، کالا ها و … می باشد.

به دلیل اینکه بیلبوردهای تبلیغاتی شهرک صنعتی توس بطور پیوسته در معرض دید قرار دارد، به نوعی حضور دائمی شرکت ها در بازار تضمین کننده معرفی هر چه بهتر برند در بین افراد است و در طول زمان باعث شناخت بیشتر مشتری و پای بندی او به محصولات و یا کالاهای تبلیغ شده می شود. ودر نتیجه تابلوهای تبلیغاتی شهرک صنعتی توس مشهد باعث می شوند که دامنه پخش محصولات در بازار گسترش یابد.

شما می توانید برای دریافت آخرین نرخ اجاره بیلبورد های شهرک صنعتی توس با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ واحد فروش رسانه و مجری تبلیغاتی شهرک صنعتی توس مشهد در تماس باشید.

نمونه ای از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی شهرک صنعتی توس مشهد